Sociaal wijkteam Wijchen

Iedereen wil gezond en zelfstandig leven, wonen en werken. Maar soms lukt dat (even) niet. Dan staat het Sociaal Wijkteam voor u klaar! Het Sociaal Wijkteam is er voor advies en ondersteuning voor welzijn en zorg. Het is een team van professionals die u helpen met zoeken naar oplossingen passend bij uw situatie; Waar nodig kunnen zij professionele hulp... Verder lezen →

Kids2Move

Kids2Move, brengt kinderen in beweging! Wij behandelen baby’s, peuters, schoolkinderen en jongeren tot 18 jaar. Kinderen jonger dan 2 jaar behandelen wij bij het kind thuis, in Wijchen en omgeving. De praktijk is gevestigd in Bredeschool Noorderlicht. Hier hebben wij goed ingerichte, kindvriendelijke behandelruimtes, met veel oefen- en speelleermateriaal. Op onze website vindt u informatie over onze... Verder lezen →

Overige zorg

Overige zorg Wijkverpleging Wijchen Passedwarsstraat   69 b www.zzgzorggroep.nl/ Psychologie Kinderpraktijk Wijchen Koolbergseweg 23 www.kinderpraktijkwijchen.nl/ Psychologie praktijk Wijchen Roerdompstraat 76 www.psychologiecentraal.eu/ Pedicurepraktijk Noord Fazantstraat 13 www.pedicurepraktijknoord.nl/ Pedicuresalon Tineke Karekietstraat 5 www.pedicuresalontineke.nl/ Hofland Medisch Pedicure Putterstraat 14 www.hoflandmedischpedicure.nl/  

Tandartsen

Tandheelkundige zorg Tandartspraktijk Boonekamp Karekietstraat 1 www.tandartsboonekamp.nl/ Mondzorgcentrum Wijchen Kruisbergseweg 40 www.wilfranken.nl/ Tandartspraktijk Lammers Zomertaling 77 www.tandartspraktijklammers.nl/

Medische zorg

  Medische zorg Dokterscentrum Wijchen Buizerdstraat 251 www.dokterscentrum.nl/ Huisartsenprijktijk De Huisdokter Buizerdstraat 101 www.dehuisdokter.nl/ Huisartsenpost Nijmegen Jonkerbos 108 Nijmegenwww.huisartsenpostnijmegen.nl/ Apotheek van Poppel Buizerdstraat 99 www.apotheekvanpoppel.nl/ Medi Vitaal Fysiotherapeut Elstweg 6 www.medi-vitaal.nl VCErgotherapie Passedwarsstraat   69 c www.vcergotherapie.nl Huid- en Odeemtherapie Wijchen Passedwarsstraat   69 c www.huidtherapie-wijchen.nl Kids2move Roerdompstraat 76 www.kids-2-move.nl Othopedisch medisch speciaalzaak Vermolen Vijverlaan 24 www.omsvermolen.nl Logopediepraktijk Wijchen Vijverlaan... Verder lezen →

Wonen met zorg

Wonen met zorg de Oogst Buizerdstraat 3 t/m 95  www.zzgzorggroep.nl/woonvormen/de-oogst de Elst Buizerdstraat 115 a www.zzgzorggroep.nl/woonvormen/de-elst Meander en ’t Kompas Passedwarsstraat 69 b www.zzgzorggroep.nl/woonvormen/meander Passerel Passedwarsstraat 79 e www.zzgzorggroep.nl/woonvormen/de-passerel de Waay Passedwarstraat 79 e de Pas Passedwarsweg de weegbree Hoefsestraat 40 www.zzgzorggroep.nl/de-weegbree Hospice Fazantstraat 66 www.hospicewijchen.nl    

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑